PERSONĪGAIS ASISTENTS


Jūsu personiskais asistents visām svarīgajām lietām. Ņemot vērā Jūsu vajadzības, autovadītāji pielāgosies Jūsu izvēlētajai dienas kārtībai, maršrutam un galamērķim.


VIP STATUS

  • Jūsu personīgā apkalpošana visu diennakti
  • Jūsu personīgā apsardze (pēc pieprasījuma)
  • Jūsu diskrētais un elastīgais pakalpojums uz vietas

Premium Rent transportlīdzekļu nomas pakalpojums ir domāts cilvēkiem, kuri atrodas sabiedrības uzmanības centrā sava uzvārda, profesijas vai vietas sabiedrībā dēļ.

Jums mēs organizējam visu Jums nepieciešamo transportēšanu ar limuzīnu, vieglo auto vai busu.

Jums mēs rezervējam un organizējam viesnīcu istabas, galdiņus restorānos, biļetes uz izstādēm, koncertiem, teātriem, kino un jebkuriem citiem iespējamiem pasākumiem.

Jums mēs iesakām iepirkšanās veikalus un vietas. Mēs pazīstam vispievilcīgākās vietas atpūtai, labsajūtai un klusumam.

Mēs rūpējamies par to, kas jums ir svarīgi. Jūsu autovadītājs pārzina visus maršrutus, un jūs nogādās jūsu galamērķos droši un vienmēr laikā. Viņš spēj izvēlēties piemērotu restorānu, norādīs uz labākajām iepirkšanās vietām un sniegs informāciju par nozīmīgiem apskates objektiem un kultūras pasākumiem.


MEDICĪNISKĀ APRŪPE

Jūs esat nolēmuši saņemt medicīnisko aprūpi citā pilsētā, varbūt pat ārvalstīs?

Iespējams, Jums jāuzturas slimnīcā vai sanatorijā, jāaapmeklē operāciju centrs vai ārsts, kurš bauda jūsu uzticību - mēs centīsimies atbalstīt jūsu apmeklējumu ar perfekti izstrādātu loģistikas koncepciju. Procesa laikā mēs nogādāsim Jūs uz visiem apmeklējumiem. Mēs zinām katru adresi, katru ārstu un medicīnas iestādi. Cik vien iespējams, mēs cenšamies nodrošināt visas mazās lietas, kuras Jūs nevarat noorganizēt, kamēr tiekat ārstēti.

Izmantojiet mūsu diskrētumu, mūsu smalko piegājienu un pieredzi, lai būtu pārliecināti par to, ka Jūs un Jūsu ģimene visu laiku ir visdrošākajās rokās. Premium Drive - mēs darām visu iespējamo, rūpējoties par Jums.Book now
Latviešu