Ekskursijas un izklaides braucieni

EKSKURSIJAS UN IZKLAIDES BRAUCIENI


Labākie skati uz kultūras mantojumu, vēsturi un apskates objektiem. No iepirkšanās līdz pilsētas ekskursijai vai reģiona izpētei. Izvēlieties profesionālu autovadītāju pakalpojumu, un komforts ar augstas klases transportlīdzekli tiks pielāgots Jūsu vajadzībām nesalīdzināmas pieredzes gūšanai.

Pilnībā pielāgots brauciens. Veidojiet savu programmu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Katra no mūsu ekskursijām ir īpaši veidota, lai atbilstu Jūsu vēlmēm. Maršruts, apstāšanās vietas, transportlīdzekļa veids - viss ir pilnībā pielāgojams. Mēs varam arī sniegt profesionāla gida pakalpojumus aptuveni desmit dažādās valodās.

Pieredze. Aizrautīgi autovadītāji ar lieliskām zināšanām par reģionu - visiem mūsu autovadītājiem ir izcilas zināšanas par savu reģionu. Viņi runā divās un bieži arī trīs valodās, un būs priecīgi izstāstīt kādas anekdotes, sniegt ieteikumus un dalīties savā pieredzē ar Jums.

Labsajūta. Laiks atpūtai, ērti sēžot jaunākā modeļa automašīnā. Izbaudiet savu ceļojuma laiku atpūšoties, lasot avīzi, lietojot internetu vai vienkārši apbrīnojot ainavu.Book now
Latviešu