GSM: +371 28341341; E-mail: rent@premium.lv Lat | Eng | Rus  

Īslaicīga noma

 Diendienā vadot savu auto, jūs esat noilgojies atpūsties no tā, bet - kā, ja draugi savā vasarnīcā rīko saviesīgu vakaru? Jūs atkal nevarat pilnībā atslābināties, jo no vīna glāzes nāksies atteikties, - mājās braucot, taču jāvada auto. Varbūt uzticēt auto vadīšanu sievai? Taču arī viņai gribas patērzēt ar draudzenēm, baudot kādu dzērienu.

Jūs esat saņēmis ielūgumu uz banketu kādā vecpilsētas viesnīcā. Ar savu auto jūs nevēlaties braukt, jo jums nav caurlaides, lai iebrauktu slēgtajā vecpilsētas teritorijā, bet stāvvietas atrodas pārlieku tālu no pasākuma norises vietas.

Negribas mērot ceļu pa bruģi ar smalkiem apaviem, un, ja nu uznāk lietus un samērcē gan apģērbu, gan frizūru?

Potenciālie sadarbības partneri aicina jūs uz pusdienām, iespējams, pēc tam sekos sengaidītā līguma parakstīšana. Jūs zināt, ka šādā gadījumā pat sīkumiem ir nozīme, nemaz nerunājot par to, kādā automašīnā jūs ieradīsieties.

Trīs atšķirīgas situācijas un viens universāls risinājums - izvēlieties konkrētajai vajadzībai atbilstošāko automašīnu no Premium rent a car ekskluzīvā autoparka, un kopā ar pieredzējušu šoferi tā būs jūsu rīcībā. Jums tikai atliek norādīt laiku un vietu, kur jāierodas automašīnai. Premium rent a car automašīnas var piebraukt un apstāties visur, tās ir nodrošinātas ar vajadzīgajām caurlaidēm, kas paredz iebraukšanu pilsētas slēgtajās teritorijās. Un, ja vēlaties, neviens neuzzinās, vai luksusklases auto pieder jums vai kādam citam. Izbaudiet šo brīvības sajūtu!

Īslaicīgā auto noma:

  • automašīnas un šofera noma uz neilgu laiku;
  • klienta sagaidīšana norādītajā vietā un laikā;
  • klienta aizvešana/atvešana uz/no vajadzīgo galamērķi.