GSM: +371 28341341; E-mail: rent@premium.lv Lat | Eng | Rus  

Pakalpojumi mārketingam

 Jūsu kompānija plāno savas produkcijas demonstrācijas visās Latvijas lielākajās pilsētās. Taču jūsu uzņēmumam jāturpina pilnvērtīgs darbs un darbiniekiem veicami arī daudzi citi pienākumi. Bez tam kompānijas autoparks ir pietiekami noslogots, un, lai atrastu automašīnas, kas pārvadās prezentācijām nepieciešamās lietas un cilvēkus, nākas pārskatīt visus plānus. Stress pieaug. Ja būtu kāds, kurš  paņem materiālus no reklāmas aģentūras, kāds, kurš  varētu aizvest prezentācijā iesaistītos māksliniekus, ja kāds parūpētos par auto noformējumu, ja būtu kāds ... jums atliktu tikai aizbraukt, sarīkot pasākumu un iegūt jaunus klientus.


Uz jaunā modes veikala atklāšanu saaicināts daudz sabiedrībā pazīstamu ļaužu. Lielākā daļa ierodas ar savām preses slejās vairākkārt aprakstītajām automašīnām. Te pēkšņi pie pašām durvīm piestāj nepazīstams, spožs luksusklases auto, šoferis ver durvis un pasniedz roku kādai daiļai, ļoti populārai dāmai. Publika ir sajūsmā, jo populārā dāma ikdienā pārvietojas ar gluži citu automašīnu. Protams, elegantais auto sagaida dāmu arī pēc pasākuma, viņa pamet gaisa skūpstu, un auto lēni aizslīd pilsētas ielās.

Jūsu draugi mākslinieki rīko stilīgu pārsteiguma pārtiju, kur salūgta vai puse Rīgas mākslas pasaules „krējuma". Ielūgumā norādīts, ka ikvienam viesim, jāspēj pārsteigt apkārtējos ar kaut ko vienreizēju. Jūs padomājāt, noīrējāt auto ar šoferi, palūdzāt pēc savām skicēm izveidot noformējumu auto un uzšūt atbilstošu tērpu šoferim. Pārsteigums izdevās, jo ar rūtainu auto neviens cits no klātesošajiem neieradās. Starp citu, ideja par rūtaini noformēto auto ar šoferi turpmāk tika izmantota kādā reklāmā.

Premium rent a car nav tikai vienkāršs auto ar vadītāju. Mēs varam piedāvāt pilnu pakalpojumu komplektu jebkurai situācijai. Jums atliek tikai sagatavot norādījumus - kur, kad, cikos jāaizbrauc, jāpaņem, jāaizved utt. Jums vajag atbilstoši pasākumam noformētu auto? Mūsu šoferis ne tikai aizbrauks uz jūsu norādīto firmu, bet arī raudzīsies, lai auto tiktu pareizi noformēts. Jums nav laika aizbraukt pakaļ vakara vadītājam un dejotāju grupai? Arī to mēs izdarīsim.

Mārketinga pakalpojumi:

  • auto un šofera noma prezentāciju vajadzībām;
  • auto un šofera noma ekskluzīvu pasākumu apmeklēšanai;
  • līdzdalība organizatorisko jautājumu risināšanā - auto noformēšana, pasākuma vajadzībām nepieciešamo priekšmetu un dalībnieku pārvadāšana u.c.